Име на изведувач: Наслов на песна: Посветена на: Ваше име: Ваша E-mail адреса:

Емисијава е покана да направите пауза на работа, да одморите од домашните обврски и да се наполните со повеќе убава енергија. Истата можете да ја слушате секој работен ден од 12 до 13 часот.  Во неа ги слушате најдобрите Мак и Екс Ју забавни нови иретро хитови. Разговараме на разни теми од секојдневието, посветуваме песна на драгите личности. Одлична попладневна радио забава за убав ден.

Loading ...

     

Облачно

6°C

Skopje

Облачно

Влажност: 80%

Ветер: 17.70 km/h

  • 19 Феб 2018

    Можност за врнежи 6°C 2°C

  • 20 Феб 2018

    Обилни врнежи 6°C 2°C

Star Exclusive Song
Star Exclusive
Star Exclusive Song
Hit na Nedelata
Star Hit
Hit na Nedelata
Понеделник, Февруари 19, 2018