Име на изведувач: Наслов на песна: Посветена на: Ваше име: Ваша E-mail адреса:
Dime Gips
Dime Gips
Manager, Music selector.
Goran Shojka
Goran Shojka
Manager, Radio host.
Обилни врнежи

14°C

Skopje

Обилни врнежи

Влажност: 99%

Ветер: 11.27 km/h

  • 24 Мај 2018

    Можност за грмотевици 23°C 14°C

  • 25 Мај 2018

    Претежно сончево 26°C 12°C

Loading ...

Star Radio