Лео и Изабела во одличен дует “Само не брини за мене“

Written by on февруари 23, 2019

Амир Казиќ кој епознат како Лео ја промовираше новата дуетска песна во која настапува со Изабела Мартинивиќ “Само не брини за мене“. За песната е изработен и спот кој го имате под оваа објава. Нешто оинакво за Лео и песна која буди убава емоција.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Стар Радио

Current track
TITLE
ARTIST