Скопје Навечер (Дрон снимка).

Written by on мај 21, 2016

Поглед на главниот град на наѓата држава. Преубава ноќна прошетка која воодушевува и која враќа спомени.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Стар Радио

Current track
TITLE
ARTIST